Sklep z częściami zamiennymi
kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
TEL:
690 046 721
EMAIL: SKLEP@MALEXA.PL

Filtr powietrza

Silnik to serce każdego auta. Od warunków, w jakich pracuje, zależy zatem sprawne działanie całego pojazdu. Filtr powietrza do samochodu odpowiada za oczyszczanie z zanieczyszczeń powietrza, które przez układ dolotowy ostatecznie przedostaje się do silnika. Element ten jest więc jednym z kluczowych zabezpieczeń przed zanieczyszczeniem napędu. Konieczna jest regularna kontrola jego zużycia oraz okresowa wymiana - najlepiej na oryginalny zamiennik.

Wymian filtra w samochodzie może zostać wykonana w czasie okresowego przeglądu stanu technicznego pojazdu. Uznaje się, że jest to optymalny moment na zaopatrzenie się w nowy element zabezpieczający, ponieważ przegląd następuje zazwyczaj po przejechaniu od 15 do 30 tysięcy kilometrów. Osoby, które korzystają z auta intensywniej, powinny pamiętać o częstszych kontrolach zużycia podzespołu.

W naszej ofercie można znaleźć elementy oczyszczające, które są kompatybilne z większością popularnych marek. Zachęcamy do skorzystania z łatwego w obsłudze panelu wyszukiwania, który podpowiada, jaki produkt będzie odpowiedni do konkretnego modelu.

Marka pojazdu

Wybierz markę pojazdu